Meble kuchenne na wymiar - Kraków

Kuchnia na wymiar to marzenie wielu z nas. Jednocześnie, to pomieszczenie, którego wykończenie stanowi największe wyzwanie. Nie da się zaprzeczyć, że w dobrze zaaranżowanej kuchni chętniej przebywamy, a gotowanie staje się przyjemniejsze, szczególnie jeśli każdy przedmiot ma swoje miejsce. Meble kuchenne na wymiar to rozwiązanie, na który decyduje się coraz szersze grono klientów. Wychodzimy naprzeciw potrzeb. Oferujemy produkcję mebli kuchennych na zamówienie. Zrealizujemy każde, nawet najbardziej skomplikowane zlecenie. Kompleksowo wykonamy dla Ciebie kuchnię, która stanie się wizytówką Twojego domu. Spełnimy każdą Twoją fantazję, w efekcie tworząc miejsce, które pokochasz. 

Kuchnie na wymiar czy gotowe?

Jak zaaranżować kuchnię? Czy można połączyć funkcjonalność oraz ciekawy design? Jakie meble wybrać – na wymiar czy gotowe? Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety. Gotowe meble to szybki i prosty sposób na urządzenie kuchni. Sprawdzą się w dużych pomieszczeniach, w których nie ma konieczności wykonania idealnej zabudowy. To także tańsza opcja. Meble kuchenne na zamówienie to rozwiązanie droższe, jednak wyższa kwota to cena nieograniczonych możliwości, pełnej dowolności oraz swobody w kreowaniu. Możesz dokładnie rozplanować, gdzie mają znajdować się szafki z szufladami, półkami, sprzęt AGD, zlew. Nawet wnęki o niestandardowych rozmiarach zagospodarujemy za pomocą szaf na zamówienie. Tylko kilka prostych kroków dzieli Cię od stworzenia idealnej kuchni. Tego samego nie można powiedzieć o gotowych zestawach kuchennych, których konfiguracja jest utrudniona. 

Nowoczesne czy klasyczne?

Nowoczesne kuchnie charakteryzują się minimalistycznym designem, gdzie każdy element jest precyzyjnie dopasowany. Fronty meblowe najczęściej wykonane są z płyty laminowanej. Natomiast kuchnie klasyczne są przytulne, fronty szafek mogą być wykonane z różnych materiałów na przykład drewna, najczęściej są zdobione. Kuchnie nowoczesne wcale nie muszą być zimnymi i surowymi pomieszczeniami, podobnymi do laboratorium. Obecnie wyróżnić można wiele ciepłych i przytulnych aranżacji nowoczesnych kuchni.

Kuchnia połączona z salonem

Zarówno kuchnie klasyczne, jak i nowoczesne mogą być połączone z otwartym salonem oraz jadalnią. W takim przypadku warto zadbać, aby meble kuchenne wykonane były w podobnej aranżacji, jak meble w salonie. W ten sposób przestrzeń tworzyć będzie jednolitą całość. Ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystanie stołu lub barku jako elementu oddzielającego kuchnie i część jadalną od części wypoczynkowej pomieszczenia.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze mebli kuchennych?

Meble kuchenne powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Należy skonfigurować je w taki sposób, aby optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Zadanie to nie jest proste, a w małych pomieszczeniach dobrym rozwiązaniem okazuje się wykorzystanie szafek narożnych oraz wysp kuchennych. Dopasowanie każdego elementu do indywidualnych potrzeb – to właśnie charakteryzuje kuchnie na wymiar.

Coraz większą popularnością cieszą się rozwiązania, w których na meble kuchenne składają się szafki oraz większe szafy. Zabudowa lodówki, piekarnika oraz mikrofalówki to ciekawy sposób na zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. 

Wybierając meble kuchenne na wymiar warto także szczególną uwagę zwrócić na blaty kuchenne, które stanowią wykończenie aranżacji.

Wyspy kuchenne i barki

Zarówno wyspy kuchenne, jak i barki to idealny sposób na wykorzystanie przestrzeni w każdej kuchni – większej, jak i mniejszej. Są szczególnie popularne w przypadku aneksów kuchennych, czyli kuchni otwartych. Stanowią ciekawy element aranżacji w kuchni, z pewnością warto zastanowić się nad ich wykorzystaniem. 

logo

W Wood Works Studio Kraków na zamówienie klientów wykonujemy kuchnie na wymiar.
Zapraszamy do kontaktu!

image/svg+xml

Znamy się
na tym

Wyceń u nas
swoje meble

To nic nie kosztuje. Skontaktuj się z nami i dowiedz się jaką mamy dla Ciebie propozycję.

Icon

Finansowanie

Wszystkie nasze usługi można finansować kredytem lub leasingiem. Jest to bardzo prosta i wygodna forma finansowania naszych usług.

Nasza firma współpracuje z Leaselink.

Kliknij w button I skalkuluj swoją ratę.