facebook

Fronty meblowe — Kraków

Oferujemy fronty meblowe dla Klientów z Krakowa i z całej Polski. Elementy decydują o estetyce mebla, a nierzadko również o odbiorze całego wnętrza. Co więcej, wybór konkretnego materiału ma również wymiar praktyczny, ponieważ wpływa na utrzymanie czystości w danym pomieszczeniu. Możliwość wyboru materiału, koloru i wykończenia frontów pozwala precyzyjnie dopasować nowe meble do aktualnego stylu aranżacyjnego, w jakim urządzone jest pomieszczenie bądź zaaranżować przestrzeń w ulubionym stylu architektonicznym podczas urządzania nowego budynku.

 

Rozumiejąc potrzeby naszych klientów, odpowiedzieliśmy na nie poprzez stworzenie obszernej oferty frontów meblowych, które odnajdą się w każdej aranżacji. W asortymencie znajdziesz m.in.: fronty kuchenne — te wyróżniają się szczególną tolerancją na działanie wysokiej temperatury, wilgoci, a także odpornością na plamy. Oferujemy także rozwiązania z połyskiem, szklane, matowe, frezowane. Wszystkie konstrukcje występują w szerokiej palecie barw, abyś mógł dopasować je do własnych potrzeb.

 

Wykończenie frontów meblowych

Oferujemy wiele rodzajów wykończenia powierzchni frontów meblowych. Wśród najczęściej wybieranych opcji znajdują się fronty lakierowane z efektem połysku lub matu. Wybrać można również między gładką a frezowaną powierzchnią, na której wykonamy dowolny wzór nadający meblom (oraz całemu wnętrzu) charakter określonego stylu aranżacyjnego.

 

Fronty możemy również wyposażyć w:

  • - uchwyty frezowane,
  • - tradycyjne uchwyty meblowe — jeśli masz już wybrane konkretne uchwyty, które chcesz zamontować w meblach, możesz je nam dostarczyć, abyśmy na ich podstawie pomogli Ci wybrać konkretne rozwiązania, pasujące do nich,
  • - zawiasy z cichym domknięciem.

 

Choć już od kilku sezonów w branży meblarskiej utrzymuje się moda na nowoczesną biel i odcienie szarości, a także naturalne drewno z widocznymi słojami (inspirowane niezwykle popularnym nurtem skandynawskim), chętnie stworzymy dla Ciebie fronty meblowe w oryginalnych, odważnych kolorach.

 

Butelkowa zieleń, odcienie niebieskiego czy kolor musztardowy również prezentują się niezwykle elegancko, a przy tym sprawiają, że wnętrza wyglądają stylowo i oryginalnie. Na meblach możliwe jest umieszczenia także nietypowych wzorów. Masz pomysł, wizję wymarzonych zabudów do salonu, kuchni czy łazienki? Zgłoś się do nas. Opracujemy projekt, wybierzemy frezy, a także zadbamy o dopieszczenie całości przy użyciu odpowiednich blatów. Jaki będzie efekt? Funkcjonalna, estetyczna przestrzeń do przechowywania na miarę Twoich potrzeb. Doradzimy Ci w kwestii łączenia materiałów i faktur, aby osiągnięty efekt był wygodny w użytkowaniu i trwały. Dzięki temu korzystaniem z niego będziesz cieszył się przez lata.

 

Producent frontów do każdego rodzaju mebli

Jako producent frontów meblowych z Krakowa przyjmujemy zamówienia na wykonanie frontów różnego typu mebli, np. do komód, szaf, biurek czy szafek nocnych. Specjalizujemy się przede wszystkim we frontach do mebli wyposażających kuchnię ze względu na duże zainteresowanie klientów takimi realizacjami. Bogaty asortyment i wysokie kompetencje kadry pracowniczej pozwalają nam jednak na wykonanie każdego rodzaju mebla ze specjalnie dobranymi frontami meblowymi, które odpowiadają wizji zleceniodawcy.

 

Zlecenie na meble z określonymi frontami realizujemy według przedłożonego nam projektu architekta. Często jednak proponujemy własne rozwiązania, które są stworzone indywidualnie na podstawie wskazówek i wytycznych klienta. Skontaktuj się z nami, a wspólnie stworzymy elementy wyposażenia, które będą ponadczasowe i w Twoim, czyli najlepszym, stylu.

logo
image/svg+xml

Znamy się
na tym

Wyceń u nas
swoje meble

To nic nie kosztuje. Skontaktuj się z nami i dowiedz się jaką mamy dla Ciebie propozycję.