Fronty meblowe

Fronty meblowe są elementem decydującym o estetyce mebla i często o aranżacji całego wnętrza. Możliwość wyboru materiału, koloru i wykończenia pozwala dopasować meble do stylu, w jakim urządzono pomieszczenie, dlatego stworzyliśmy obszerną ofertę frontów meblowych, które odnajdą się w każdej aranżacji. Wykonamy meble według projektu architekta lub zaproponujemy własne rozwiązania stworzone na podstawie wskazówek i wytycznych klienta.

Fronty do każdego rodzaju mebli

Wykonujemy fronty kuchenne, a także fronty do komód, szaf, biurek i szafek nocnych. Zakres naszych usług mieści fronty o gładkiej lub frezowanej powierzchni – wykonamy dowolny wzór nadający frontom charakter o wybranym przez Państwa stylu. Oferujemy również fronty z uchwytami frezowanymi i tradycyjnymi uchwytami meblowymi. Na życzenie klienta montujemy zawiasy z cichym domknięciem.

Wykończenie ma znaczenie

Jako producent frontów meblowych oferujemy wiele rodzajów wykończenia powierzchni. Wśród najczęściej wybieranych znajdują się fronty lakierowane z efektem połysku i matu. Choć od kilku sezonów najmodniejsza jest biel, naturalne drewno z widocznymi słojami i wiele odcieni szarości, chętnie wykonamy najbardziej szalone wizje naszych klientów i stworzymy fronty w oryginalnych kolorach i wzorach. Doradzimy również w kwestii łączenia materiałów i faktur – estetyka naturalnego drewna doskonale łączy się z wieloma materiałami.

logo
image/svg+xml

Znamy się
na tym

Wyceń u nas
swoje meble

To nic nie kosztuje. Skontaktuj się z nami i dowiedz się jaką mamy dla Ciebie propozycję.

Icon

Finansowanie

Wszystkie nasze usługi można finansować kredytem lub leasingiem. Jest to bardzo prosta i wygodna forma finansowania naszych usług.

Nasza firma współpracuje z Leaselink.

Kliknij w button I skalkuluj swoją ratę.