Meble do kuchni ?   Tylko na wymiar

Choć w wielu sklepach spotkać można gotowe zestawy kuchenne, dostępne od ręki, tak nie da się zaprzeczyć, że mają one wiele wad. Przede wszystkim nie ma możliwości modyfikowania zestawu, który składa się z kilku szafek o określonych wymiarach. Natomiast pomieszczenia kuchenne mają różne wymiary, konieczne jest takie dopasowanie szafek, aby móc optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Pozostawienie niezagospodarowanych miejsc to utrata „sprytnych” schowków do przechowywania.

Meble kuchenne na wymiar projektowane są w taki sposób, aby w kuchni nie brakowało miejsca do przechowywania, a pomiędzy szafkami pozostawało miejsce do swobodnego przemieszczania się. Kuchnie na wymiar to także możliwość w zasadzie dowolnego rozmieszczenia sprzętu kuchennego, a także wyposażenia szafek w moduły, ułatwiające przechowywanie sprzętu oraz produktów.

Meble do kuchni ?   Tylko na wymiar

Nowoczesny design w połączeniu z funkcjonalnością

Często można spotkać się z poglądem, że kuchnia może albo ciekawie prezentować się, albo być funkcjonalna. Z całą stanowczością zaprzeczamy temu stwierdzeniu. Meble kuchenne z naszej pracowni to połączenie nowoczesnego designu oraz funkcjonalności.

Nowoczesny design charakteryzuje się minimalizmem, prostotą, a idealna kuchnia to taka, w której ów design harmonijnie przenika się z innowacyjną technologią wybranego sprzętu oraz funkcjonalnością. Uzyskanie takiego połączenia jest niezwykle trudne, Niektóre wizje mogą być niemożliwe do wykonania, dlatego przed rozpoczęciem prac konsultujemy projekt i oceniamy realność jego wykonania.